Ukrainian English Polish Russian

Співпраця із "Просвітою"

  • Опубліковано: Понеділок, 01 грудня 2014, 14:34
  • Перегляди: 1031

Виховання молодого покоління в дусі патріотизму на прикладах героїв Небесної сотні та АТО

P1010082z

Семінар під такою назвою відбувся 26 листопада 2014 року в приміщенні кременецької «Просвіти» за сприяння Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника. В роботі семінару взяли участь 28 працівників відділу культури, зокрема методисти районного Будинку культури, науковці краєзнавчого музею, бібліотекарі міста та району, члени «Просвіти».

Відкрила зібрання голова районного об’єднання товариства «Просвіта» Лілія Следзінська, яка ознайомила присутніх з діяльністю цієї патріотичної організації на Кременеччині.

Під звучання гімну Небесної сотні «Пливе кача по Тисині» учасники семінару вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної сотні та АТО.

Про події Майдану та героїв АТО, що назавжди закарбувалися в пам`яті народу, прочитала свої вірші Марія Томашевська. Не залишила байдужими присутніх у залі і новела Неоніли Крем’янчанки «Сашко–Кремінь», присвячена Героєві України Олександру Капіносу, яку озвучила Лілія Следзінська.

Надзвичайно зворушливо, розчуливши декого з присутніх аж до сліз, прочитала свої авторські вірші, підсилені відеорядом, присвячені братові Сашку, Наталка Каняєва-Капінос.

Після закінчення виступів учасники семінару ознайомилися з експозицією музею «Просвіти».

Завершився семінар обговоренням специфіки роботи з молоддю, зокрема методики виховання підростаючого покоління достойними громадянами України в цей тривожний і складний для держави час.

Організатори щиро вдячні підприємцям П. Грам’яку, Ю. Трачуку, О. Шушвару та Кременецькій районній організації ВО «Свобода» за сприяння організації та проведенні семінару.

Орися Оболончик, зберігач фондів Кременецько-Почаївського ДІАЗу

Співпраця із 'Просвітою'Співпраця із 'Просвітою'Співпраця із 'Просвітою'Співпраця із 'Просвітою'

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького