Ukrainian English Polish Russian

Персональна виставка Світлани Ткачук у Дубно

  • Опубліковано: Понеділок, 29 грудня 2014, 12:34
  • Перегляди: 1107

26 грудня 2014 року в старовинному палаці князів Любомирських, що є справжньою окрасою Дубенського державного історико-культурного заповідника, відбувся вернісаж молодої кременецької художниці Світлани Ткачук.
Це 52 картини, написані олійними та акриловими фарбами, серед яких переважають натюрморти та пейзажі .Усі роботи майстрині – неординарні, захоплюють, зачаровують та зворушують своєю унікальністю, а експресивний упевнений мазок та своєрідна колористика засвідчують мистецьку зрілість художниці.
Відкрив виставку очільник Дубенського державного історико-культурного заповідника Леонід Кічатий, який поділився своїми думками з присутніми про роботи художниці. До слова був запрошений ініціатор вернісажу, директор Кременецько-Почаївського ДІАЗу Вадим  Микулич, який наголосив на тому, що угода про співпрацю з Дубенським  ДІКЗом дає свої перші реальні плоди, та висловився за подальше поглиблення започаткованого у минулому році співробітництва. До присутніх звернулася і сама винуватиця дійства – Світлана Ткачук, яка розповіла, як творилися її роботи, скільки праці та зусиль було докладено, висловила слова вдячності Вадиму Микуличу та Леоніду Кічатому за сприяння у проведені виставки, та із задоволенням відповіла на усі запитання присутніх.
    Мистецький вернісаж без сумніву залишив приємні враження у кожного. А Світлані хочеться побажати творчого натхнення та професійного зростання.

Персональна виставка Світлани Ткачук у ДубноПерсональна виставка Світлани Ткачук у ДубноПерсональна виставка Світлани Ткачук у ДубноПерсональна виставка Світлани Ткачук у Дубно

Ірина Остап,
екскурсовод
Кременецько-Почаївського ДІАЗу

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького