Ukrainian English Polish Russian

Участь у семінарі

  • Опубліковано: Субота, 04 квітня 2015, 09:57
  • Перегляди: 934

zazazaazaazza

2 квітня 2015 року у рамках реалізації міжнародного співробітництва у сфері туризму департамент розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА проводив семінар-презентацію за участі Польської туристичної організації під назвою «Туристичні принади Польщі, способи творення, фінансування і промоції туристичних продуктів». Захід проводився у готелі «Тернопіль». Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник директора-начальника управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА Назар Яворський, після якого у невимушеній атмосфері директор та менеджер закордонного осередку у Києві Польської туристичної організації Влоджімєж Щурек і Олена Бондаренко розповіли про функціонування польського туризму, головні його складові, на конкретних прикладах продемонстрували як твориться у сучасній Польщі туристичний продукт і як здійснюється його популяризація. Окрім того, присутні на семінарі мали можливість задавати питання, дискутувати з представниками польської туристичної організації, з`ясовувати конкретні питання.
На семінарі були присутні представники 3 історико-архітектурних заповідників Тернопільської області, в тому числі і представник Кременецько-Почаївського ДІАЗу, туристичні агенти, делегати від туристичних фірм, працівники краєзнавчих музеїв області, відповідальні за розвиток і промоцію туризму у районах від районних адміністрацій та районних рад.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького