Ukrainian English Polish Russian

Змагалися в декламуванні поезії В. Симоненка

  • Опубліковано: Четвер, 07 травня 2015, 11:55
  • Перегляди: 970


Поезія Василя Симоненка надзвичайно близька сучасному молодому поколінню українців. Це яскраво засвідчив III конкурс читців під назвою « Ти знаєш, що ти – людина?…», який відбувся 5 травня 2015 року в Кременецькому районному центрі дитячої творчості, і був приурочений 80-річчю від дня народження геніального поета.
У конкурсі, організованому Кременецько-Почаївським державним історико-архітектурним заповідником за сприянням відділу освіти Кременецької районної державної адміністрації, взяли участь 24 декламатори загальноосвітніх шкіл району, які намагалися донести до слухачів ідею твору поета, передати красу його поезії. Кожен виступ на конкурсі – гідна шана молодого покоління українців палкому і щирому патріоту – Василю Симоненку.
Учасники заходу мали змогу почути запис живого голосу В. Симоненка – вірші в авторському виконанні а також пісні на його слова.
За підсумками конкурсу члени журі визначили його переможців. Перше місце виборола учениця Кременецької гімназії Ельвіра Ключ. Друге місце авторитетне журі присудило учениці Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталії Дудар та учениці Підлісецької ЗОШ І-ІІ ст. Олені Давидчук. Відразу троє учнів посіли третю сходинку п’єдесталу пошани: представник Кременецької ЗОШ-інтернату Віктор Гусаківський, учень Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст. Микола Худик та учениця Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст. Марта Михальчук.
Лауреати конкурсу були нагороджені дипломами Кременецько-Почаївського ДІАЗу та пам’ятними подарунками, а педагоги, що готували дітей до конкурсу, подяками. Відзначені грамотами та нагородженні сувенірами і ведучі двох останніх конкурсів – Надія Петрук та Дмитро Нікіфорчук.
Організатори конкурсу щиро вдячні за сприяння у проведенні конкурсу Кременецькій районній організації ВО «Свобода», зокрема Віктору Герасимовичу та Олександру Шушвару, які закупили пам’ятні подарунки для лауреатів конкурсу – збірки поезій Василя Симоненка, видані спеціально до ювілею поета, а також народному депутату України Михайлу Головку, який особисто підписав призи переможцям. Щиро дякуємо за спонсорську допомогу підприємцю Юрію Трачуку та Валерію Ольшанському за сприяння в розробці настінного календаря до дня народження поета.
Василь Симоненко залишив нам неоціненну літературну спадщину. Його вірші виховують патріотів, спонукаючи їх жити чесно, не пристосовуватись, не існувати, а вірно служити своєму народові. Тому вони актуальні сьогодні і такими залишаться, доки існуватиме українська нація.
Орися Оболончик,
зберігач фондів Кременецько-Почаївського ДІАЗу

Змагалися в декламуванні поезії В. СимоненкаЗмагалися в декламуванні поезії В. СимоненкаЗмагалися в декламуванні поезії В. СимоненкаЗмагалися в декламуванні поезії В. СимоненкаЗмагалися в декламуванні поезії В. СимоненкаЗмагалися в декламуванні поезії В. СимоненкаЗмагалися в декламуванні поезії В. СимоненкаЗмагалися в декламуванні поезії В. Симоненка

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького