Ukrainian English Polish Russian

У рамках співпраці із навчальними закладами міста

  • Опубліковано: Вівторок, 23 червня 2015, 08:41
  • Перегляди: 875

Із життя літнього мовного табору «Кремінь»
Кременець надзвичайне місто! Воно має просто неймовірну історію. Тут забуваєш про все, повністю поринаєш у далеке і близьке минуле, у чудову атмосферу міста і насолоджуєшся його старовиною, яка поєднується з чарівністю, відпочиваєш прогулюючись вулицями міста. Вже багато разів нам організовували екскурсії в різні куточки міста і здавалося б ми знаємо про все. Однак пішохідна прогулянка разом із Наталією Григорівною Оболончик по вулицях міста залишила багато вражень. Усе було як «на одному подиху» – одночасно насолоджувалися прогулянкою прекрасним місто та легко отримували цікаву та пізнавальну інформацію про Кременець та його історію. По новому перед нами постали Єзуїтський колегіум, Миколаївський собор, Богоявленський монастир. Ми долучилися до історії Другої світової війни: дізналися про повстанський рух, про Голокост, розстріли на Хрестовій горі.
Дуже цікавими були екскурсії проведені Ольгою Деревінською, яка розповідала історії рідного міста польською мовою.
Захопили нас також легенди міста, історії із життя його славетних людей. Екскурсії поєднувалася із вікториною «Що ти знаєш про своє місто?» англійською мовою. Було дуже весело та незвичайно і цікаво.

Кононьчук Юлія, учениця 13 групи Кременецького ліцею імені У.Самчука

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького