Ukrainian English Polish Russian

Наукова конференція в Бережцях

  • Опубліковано: Вівторок, 23 червня 2015, 08:43
  • Перегляди: 1108

19 червня у літературно-меморіальному музеї О. Неприцького-Грановського відбулася І регіональна наукова конференція «Актуальні проблеми захисту української історико-культурної спадщини: інформаційний вимір». В проведенні конференції активну участь прийняв Кременецько-Почаївський ДІАЗ. На засіданні була представлена делегація із 5 осіб, яку очолив директор В. Микулич.

У програму конференції було включено три виступи працівників ДІАЗу. Розпочав представлення заповідника директор. Його розповідь про проблеми з ремонтом та реставрацією пам’яток архітектури викликала жваву дискусію. Учасники зібрання ставили багато запитань, на які відповідав не лише директор, а й заступник ¬ – Ігор Морозов.
По закінченні полеміки свою доповідь представив Ігор Сергійович – заступник директора Заповідника. Він детально розповів про хід ремонтно-реставраційних робіт, проведених ДІАЗом за період його діяльності. Доповідь супроводжувалась фотографіями, зробленими під час проведення робіт. Демонстрував світлини інженер ДІАЗу Антон Лубяницький.
Про співпрацю музейно-освітнього відділу ДІАЗу з Кременецькою «Просвітою» захоплююче розповіла завідувач фондів Орися Оболончик. Вона охарактеризувала процес інвентаризації фондів «Просвіти», а також розповіла про спільні культурно-просвітницькі заходи.
Після закінчення наукових слухань директор музею Віталій Галішевський запевнив присутніх у тому, що незабаром з’явиться перший електронний журнал за матеріалами конференції.

Наталія Оболончик,
завідувач науково-дослідного відділу

berezci z

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького