Ukrainian English Polish Russian

Фотовиставка ДІАЗу завітала до Білокриниці

  • Опубліковано: П'ятниця, 18 вересня 2015, 12:47
  • Перегляди: 695

16 вересня 2015 року у приміщенні Білокриницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбулось відкриття та презентація фотовиставки «Застигла в часі мить». Експозиція відображає Кременець таким, яким він був майже 100 років тому. Переважна більшість світлин були відзняті у 30-х рр. минулого століття.
Урочисто відкрив виставку директор Кременецько-Почаївського ДІАЗу Микулич Вадим Володимирович, який ознайомив учнів з тим, як саме збирались експонати та готувались до виставки. Зокрема, він розповів про те, що перед тим, як кожне фото (а їх виставлено 40 шт.) набуло свого теперішнього вигляду, над ним було виконано багато технічної роботи – адже більшість світлин потрапляли до рук працівників заповідника у досить поганому стані, а деякі за розмірами були не більші сірникової коробки.
Після презентації виставки, Антон Луб’яницький допоміг здійснити дітям подорож по Кременецькій фортеці у 3D-форматі, що дуже захопило та зацікавило учнів.

DSC 6722 z

Бондар Дарія, екскурсовод Кременецько-Почаївського ДІАЗу

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького