Ukrainian English Polish Russian

Рекордна «ТурЕКСПО-2015»

  • Опубліковано: Понеділок, 02 листопада 2015, 14:16
  • Перегляди: 824

ХVІ Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО», яка проходила 21-23 жовтня у Львові, об’єднала рекордну кількість учасників. На цей форум прибуло понад 100 турфірм та організацій із семи країн світу та 17-ти регіонів України. Зокрема, серед іноземних – представники Польщі, Грузії, Італії, Туреччини, Словаччини, а Рівненська та Херсонська області вперше взяли участь у роботі цього традиційного форуму.
Основна мета «ТурЕКСПО-2015» – активізація розвитку внутрішнього туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародні ринки, популяризація туристичних можливостей та демонстрація інновіційних досягнень у сфері туризму.
Рекреаційний потенціал Кременеччини, у складі авторитетної делегації на чолі з начальником управління туризму та курортів Тернопільської ОДА Назаром Яворським, був представлений турпродуктами Кременецько-Почаївського ДІАЗу та готельно-відпочинкового комплексу «Панорама». А те, що наш турпродукт цікавить потенційних туристів, засвідчує той факт, що більше 500 примірників нашої рекламної продукції було розібрано відвідувачами виставки протягом перших двох днів її роботи. Реальні ж результати нашої роботи на «ТурЕКСПО» очікуємо на початку наступного туристичного сезону.

Б. Ханас

Рекордна «ТурЕКСПО-2015»Рекордна «ТурЕКСПО-2015»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького