Ukrainian English Polish Russian

Фотовиставка у Сапанівській школі

  • Опубліковано: Понеділок, 30 листопада 2015, 09:25
  • Перегляди: 752

IMG 8701z
27 листопада в Сапанівскій школі відбувся районний семінар вчителів музики та естетичного виховання на тему «Вплив різних видів мистецтв на формування емоційно-ціннісного ставлення учнів до художньої культури» На семінар окрім вчителів були запрошені працівники ДІАЗУ, які представляли виставку «Застигла в часі мить». В актовому залі школи було представлено 50 фотографій Кременця першої половини 20 ст., світлини людей та подій того часу.
Виставку представила науковий працівник Заповідника Ольга Деревінська. Вона професійно охарактеризувала Кременець початку ХХ ст. та мистецькі процеси, що відбувались у місті. Цікавою була її розповідь і про фотомайстрів, які працювали у місті в цей час. Особливу увагу Ольга Василівна звернула на архітектуру міста того часу, його особливості, будинки, що збереглись донині, а також ті споруди, яких вже немає.
Присутні відзначили професійний рівнень представленої виставки і майстерність доповідача, а директор школи – Галина Омельчук – запросила працівників провести екскурсії виставкою і для школярів.
Наталія Оболончик,
завідувач науково-дослідного відділу.

Фотовиставка у Сапанівській школіФотовиставка у Сапанівській школіФотовиставка у Сапанівській школіФотовиставка у Сапанівській школі

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького