Ukrainian English Polish Russian

«Застигла в часі мить» у школах району

  • Опубліковано: П'ятниця, 04 грудня 2015, 13:32
  • Перегляди: 2464

3 грудня наукові працівники ДІАЗу провели екскурсії-презентації виставки «Застигла в часі мить» учням Сапанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зустріч із школярами, організована директором Галиною Олександрівною Омельчук відбулася в актовому залі. Науковці Заповідника розповіли присутнім про науково-дослідну установу, яку вони представляють, про пам’ятки архітектури, що входять у склад ДІАЗу, а також про створення самої виставки. 

Найцікавішою частиною заходу для школярів виявилась екскурсія-розповідь про Кременець, якого вже немає. Дітям показували фото давнього міста, споруди, які не збереглися та розповідали про них.
Під час виховного заходу школярі ніби пройшлися вилицями старого міста, зустріли людей того часу, дізнались про їх життя та захоплення. По закінчення заходу директор подякувала гостям та висловила бажання і в подальшому запрошувати працівників ДІАЗу для популяризації історії рідного краю.
Наталія Оболончик,
завідувач науково-дослідного відділу

«Застигла в часі мить» у школах району«Застигла в часі мить» у школах району«Застигла в часі мить» у школах району«Застигла в часі мить» у школах району«Застигла в часі мить» у школах району«Застигла в часі мить» у школах району«Застигла в часі мить» у школах району«Застигла в часі мить» у школах району

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького