Ukrainian English Polish Russian

Живопис Світлани Ткачук у Вишнівецькому палаці

  • Опубліковано: П'ятниця, 19 лютого 2016, 08:08
  • Перегляди: 1129

Sveta 2

17 лютого у Вишнівецькому палаці відбулось відкриття виставки художниці Світлани Ткачук. Це вже третя виставка кременчанки, яку представляє Кременецько-Почаївський ДІАЗ. Вперше роботи Світлани Іванівни Заповідник представляв у Почаєві, потім у Дубенському замку, а тепер – у Вишнівецькому. На вернісажі було предствлено 38 робіт майстрині,  що менше ніж половина полотен, що зараз є у доробку художниці.
Відкривав вернісаж науковий співробітник Микола Кибалюк, який відзначив, що роботи пані Світлани у Вишнівці представлені вперше, що для цього містечка це є знаковою подією. Цю ж думку підтримав містечковий голова Олег Петрович Стефанський, який привітав художницю і висловив своє шанування її творчості. До вітального слова приєднався і директор Заповідника. Микулич В. В. розповів про співпрацю ДІАЗу із художницею, яка охоплює не тільки виставкову діяльність, а й участь у конкурсах, які проводить установа, а Свілана Іванівна виступає у ролі журі.
Про саму художницю, її творчий шлях, техніку  малюнка і тематику картин змістовно і цікаво розповіла науковий працівник Ольга Деревінська. Вона представила не лише майстриню, а й розповіла про її участь у різноманітних пленерах, виставках, конкурсах, вернісажах. Ольга Василівна також охарактеризувала художній стиль С. І. Ткачук, її неповторність як майстра.
Після цього вітальне слово художниці висловили самі вишнівчани. Художник Ігор Антонович Зеленевич відзначив, що відкрив для себе роботи Світлани вперше, хоча сам малює, особливо пейзажі Вишнівця. Цікавим був виступ Андрія Бурковського – художника з ковальства. Майстер відзначив особливість творчості Світлани – її малюнки старого Кременця, старі будівлі, пам’ятки архітектури, види на Замкову гору. Майстер-коваль також сказав, що Кременець, як і Вишнівець, особливі міста, які мають своє неповторне обличчя, своєрідну архітектуру, дивовижну природу.
По закінченні вітальних слів присутні ще раз оглянули виставку, яка буде експонуватись у Вишнівецькому палаці до 14 квітня.

Живопис Світлани Ткачук у Вишнівецькому палаціЖивопис Світлани Ткачук у Вишнівецькому палаціЖивопис Світлани Ткачук у Вишнівецькому палаціЖивопис Світлани Ткачук у Вишнівецькому палаціЖивопис Світлани Ткачук у Вишнівецькому палаціЖивопис Світлани Ткачук у Вишнівецькому палаціЖивопис Світлани Ткачук у Вишнівецькому палаціЖивопис Світлани Ткачук у Вишнівецькому палаціЖивопис Світлани Ткачук у Вишнівецькому палаці

Наталія Оболончик,
завідувач науково-дослідного відділу Заповідника 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького