Ukrainian English Polish Russian

Пам`яті Лесі Українки

  • Опубліковано: Середа, 09 березня 2016, 08:21
  • Перегляди: 795

Співачка досвітніх вогнів

     3 березня 2016 року в Кременецькому районному товаристві «Просвіта» імені Тараса Шевченка за сприяння Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т.Шевченка та Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника зібралися прихильники поетичної творчості Лесі Українки, щоб у колі однодумців, провести захід, присвячений 145-й річниці від дня народження геніальної дочки України – Лариси Петрівни Косач.
      На заході були присутні працівники культури, зокрема методисти районного Будинку культури, бібліотекарі міста та району, студенти педакадемії, члени «Просвіти» та працівники ДІАЗу.

      Леся Українка - геній української літератури, окраса і гордість української нації. Під час заходу присутні поринули у царство мудрого і красивого, правдивого і сильного, доброго і мужнього Лесиного слова. У заході взяли участь голова товариства «Просвіта» Л. Следзінська, кандидат філологічних наук, доцент О. Василишин та студенти І-го курсу гуманітарного факультету Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т. Шевченка, які розповіли про життєвий і творчий шлях поетеси, її творчий внесок у збагачення і розвиток української літературної мови. Живий зв'язок з духовною спадщиною
видатної поетеси продемонстрували талановиті студенти, декламуючи вірші з творчого доробку поетеси у супроводі відеопідбірки про життя та творчість великої поетеси та пісенних творів на вірші Лесі Українки.  

О. Оболончик, зберігач фондів Кременецько-Почаївського ДІАЗу

Пам`яті Лесі УкраїнкиПам`яті Лесі УкраїнкиПам`яті Лесі Українки

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького