Ukrainian English Polish Russian

Прес-тур 2016 для польських журналістів

  • Опубліковано: Середа, 01 червня 2016, 09:03
  • Перегляди: 812

Відповідно до заходів з підготовки та проведення Дня Європи в області у 2016 році затвердженого розпорядженням голови Тернопільської ОДА від 31 березня 2016 року на території області проведено інформаційний тур для журналістів польських засобів масової інформації.
Протягом 24, 25 та 26 травня 9 польських журналістів у супроводі начальника відділу туризму Тернопільської ОДА Назара Яворського та його заступника Ростислава Яцківа відвідали найбільш цікаві та колоритні місця Тернопільщини, оскільки метою заходу було відкрити наш край польським туристам та промоція туристичного потенціалу в іноземних ЗМІ.
Іноземці відвідали старовинний Кременець, Вишнівець, Збараж (перший день), Микулинці, Теребовлю, Чортків, Бучач, Оришківці (другий день), здійснили сплав по р.Дністер (третій день).
До складу групи польських журналістів ввійшли Еліжбєта Томчик-Мічка – організатор з польської сторони, клуб подорожуючих «Sródziemie», Альбін Марціняк – onet.pl, Павел Клімек – туристичний портал, блогер, Пьотр Войнаровський – krakowinfo24.pl, Мар'ян Салата – «Газета Краківська», Казімєж Ольхава – «Газета Мєховська», Анна Охремяк – «Відкритий краєзнавчий путівник», Пауліна Соха-Якубовська – polsatnews.tv, Марта Балко – Superexpress. Іноземців супроводжувала працівник Кременецько-Почаївського ДІАЗу Ольга Деревінська у якості перекладача польської мови та представники тернопільського телебачення ТТБ.

Прес-тур 2016 для польських журналістівПрес-тур 2016 для польських журналістівПрес-тур 2016 для польських журналістівПрес-тур 2016 для польських журналістівПрес-тур 2016 для польських журналістівПрес-тур 2016 для польських журналістів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького