Ukrainian English Polish Russian

Археологічні розкопки на Замковій горі

  • Опубліковано: П'ятниця, 05 серпня 2016, 07:53
  • Перегляди: 977

DSC 8731 z

Першого серпня ц.р. на замовлення Кременецько-Почаївського ДІАЗу дочірнє підприємство «Подільська археологія» державного підприємства «Науково-дослідний центр «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН України розпочало археологічні дослідження на Замковій горі для визначення первісного рівня земляної поверхні біля Замкової криниці, стратиграфії та дослідження виявлених первісних мурувань.
Польові та камеральні роботи завершаться 28 серпня, а науковий звіт заповідник отримає 30 грудня. У ході розкопок було виявлено ряд цікавих артефактів, додатково результати дослідження дозволяють припустити твердження про те, що кременецька фортеця існувала вже у Х столітті.
Розкопки проводяться під керівництвом директора ДП «ОАСУ Подільська археологія» Богдана Строценя та директора Тернопільської обласної комунальної інспекції охорони пам’яток історії та культури Марини Ягодинської.

Археологічні розкопки на Замковій горіАрхеологічні розкопки на Замковій горіАрхеологічні розкопки на Замковій горіАрхеологічні розкопки на Замковій горі

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького