Ukrainian English Polish Russian

Оголошується конкурс патріотичної пісні "На крилах пам’яті"

  • Опубліковано: П'ятниця, 30 вересня 2016, 11:28
  • Перегляди: 681

Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник, відділ освіти Кременецької районної державної адміністрації та відділ освіти Кременецької міської ради спільно організовують ІV районний конкурс патріотичної пісні «На крилах пам’яті»
серед учнівської молоді навчальних та спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Кременецького району, присвяченого пам’яті патріотів та героїв України, які віддали життя за незалежність, суверенність і територіальну цілісність нашої держави

Конкурс проводиться Кременецько-Почаївським державним історико-архітектурним заповідником за сприяння відділу освіти Кременецької райдержадміністрації, відділу освіти Кременецької міської ради та відділу культури та туризму, релігій та національностей Кременецької районної державної адміністрації.

Метою конкурсу є відродження та популяризація патріотичної пісні, сприяння творчому розвитку і самовдосконаленню виконавців.
Завданням конкурсу є виявлення талановитих дітей, виховання шанобливого ставлення до історії своєї Батьківщини та почуття національної гідності, сприяння розвитку  творчих здібностей підростаючого покоління.

Конкурс буде проводитися 12 жовтня 2016 в приміщенні Кременецького районного будинку культури за адресою м. Кременець,  вул. Шевченка, 58. Початок проведення конкурсу о 10.00 год.

У конкурсі беруть участь учні 8 – 11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів  району (1 учасник від навчального закладу). Для участі у конкурсі навчальні заклади повинні подати заявку до 7 жовтня 2016 року за адресою м. Кременець, вул. Шевченка, 32 у Кременецько-Почаївський ДІАЗ.

Вимоги до учасників конкурсу.
1. Учасники представляють виконання творів патріотичної тематики.
   Кожен учасник виконує по одному твору українською мовою (сучасна патріотична пісня або пісня рідного краю).
2. Порядок виступу учасників згідно реєстрації в день виступу.                                              
3. Конкурс проводиться у номінації « Солісти »
4. Виступи учасників оцінюються за двадцятибальною шкалою.

Переможців конкурсу визначає журі, склад якого формується організаторами конкурсу та затверджується  адміністрацією заповідника.
Члени журі оцінюють виступи конкурсантів за  наступними критеріями:
          - розкриття патріотичної тематики;
          - сценічна  культура;
          - складність  репертуару  та  відповідність  його  виконавським можливостям;
          - артистизм.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та пам’ятними призами. Педагоги, що готували призерів конкурсу, нагороджуються подяками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького