Ukrainian English Polish Russian

Виставка Валентини Михальської на Кременеччині

  • Опубліковано: П'ятниця, 31 березня 2017, 07:34
  • Перегляди: 1006

24 березня 2017 року у затишній виставковій залі Почаївського історико-художнього музею у рамах співпраці Кременецько-Почаївського ДІАЗу та Почаївського історико-художнього музею відбулася презентація виставки авторських робіт волинської художниці Валентини Михальської. Увазі глядачів були представлені понад 100 робіт виконаних у різних техніках: акварель, олівець, пастель, графіка, монотипія. Картини вражають своїми сюжетами, наповнені миром, спокоєм і добром. Серед образів глядач може побачити прекрасні українські пейзажі, портрети родини Косачів, релігійні сюжети, філософські роздуми художниці на папері під назвою «Червоне і чорне».

Валентина Михальська проживає сьогодні у волинському селі Хворостків Любомльського району. Її мистецтво відоме по всій Україні, а також і за кордоном, оскільки художниця неодноразово приймала участь у регіональних та всеукраїнських виставках, долучалась до міжнародних мистецьких заходів.
На презентації були присутні, вже традиційно для Почаївського музею, гроно любителів мистецтва. Ведучим заходу був науковий співробітник Почаївського музею Володимир Бондарчук. Із доповіддю про біографію та творчий спадок художниці виступила науковий співробітник Кременецько-Почаївського ДІАЗу Ольга Деревінська. Своїми враженнями від виставки поділився директор заповідника Вадим Микулич, додатково присутні мали нагоду почути яким чином виставка потрапила до музею, про знайомство із художницею. Також слово було надане директору Почаївського музею Аллі Дмитрівні. Свою думку про побачене висловила відома почаївська художниця Валентина Сімащук. До присутніх із творчими номерами виступили вчителі Почаївської музичної школи.

Виставка діятиме ще кілька тижнів, то ж запрошуємо всіх охочих відвідати її, а також ознайомитися із експозицією Почаївського історико-художнього музею.

 

Виставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на КременеччиніВиставка Валентини Михальської на Кременеччині

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького