Ukrainian English Polish Russian

На UIIT – у чотирнадцятий раз!

  • Опубліковано: П'ятниця, 07 квітня 2017, 09:19
  • Перегляди: 631

На UIIT – у чотирнадцятий раз!

IMG 20170331 112545
Упродовж 29-31 березня в Києві відбулася головна туристична подія року – XXIII міжнародна туристична виставка UIIT-2017, яка щорічно символізує початок туристичного сезону в Україні.
Найкращі туристичні агенти та оператори з усіх регіонів України та 25-ти іноземних країн представили найкращі зразки свого туристичного продукту на цьому наймасштабнішому українському форумі.
За сприяння відділу туризму Тернопільської облдержадміністрації учотирнадцяте свій туристичний потенціал на виставці демонстрував і Кременецько-Почаївський ДІАЗ.
Біля тисячі флаєрів, буклетів, путівників та туристичних карт Кременеччини отримали як потенційні туристи так і представники туроператорів-партнерів з рук екскурсовода заповідника Дарії Бондар.
Виставка в черговий раз засвідчила зростання уваги до українського турпродукту не тільки з боку вітчизняних а й іноземних турфірм. А отже туристичний сезон-2017 обіцяє бути успішним.
До слова, ДІАЗ і в цьому році виявився єдиною організацією в районі, яка попри всі організаційні та фінансові негаразди, вперто продовжує рекламувати туристичний продукт Кременеччини на міжнародних туристичних виставках, що проходять в Україні, і перш за все – на UIIT.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького