Ukrainian English Polish Russian

Районний конкурс читців «Сни зруйнованого замку»

  • Опубліковано: Середа, 10 травня 2017, 08:56
  • Перегляди: 704

DSC 0203

Саме під такою назвою 3 травня в актовому залі Кременецького РЦДТ відбувся V ювілейний районний конкурс читців, організований Кременецько-Почаївським ДІАЗом за сприяння відділів освіти Кременецької РДА та Кременецької міської ради.
Зітканий з поезії та патріотизму, цей день подарував унікальну можливість послухати у виконанні талановитої молоді району поезію  О. Неприцького-Грановського, 130-річчя від дня народження якого буде відзначатися в листопаді цього року. Атмосфера конкурсу була напрочуд дружньою: всі учасники уважно слухали один одного, підтримували та дарували гучні оплески, а від чарівної, самобутньої поезії інколи просто завмирало серце…
Членам журі не просто було визначитися з переможцями. Зрештою, спільними зусиллями обрали кращих. За підсумками конкурсу голова журі Петрук Г. М., методист української мови та літератури відділу освіти Кременецької РДА, оголосила результати. Третє місце зайняли Анастасія Дубова, учениця Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Ангеліна Костик, учениця Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Дарія Локацька, учениця Катеринівської ЗОШ І-ІІ ст. Друге місце посіли Юлія Петрик, вихованка Кременецького РЦДТ та Дарія Колос, учениця Розтоцької ЗОШ І-ІІ ст., а безперечним переможцем журі визнало Наталію Худик, ученицю Великобережецької ЗОШ І-ІІІст. За оригінальність виступу були відзначенні Поліна Папінко, учениця Кременецької НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.», Оксана Грудницька, учениця Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Юлія Чечота, учениця Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Вікторія Сикліцька, учениця Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя України О. Капіноса.
Кожен з учасників конкурсу отримав грамоту за участь та краєзнавчі путівники. Переможці та призери були нагороджені дипломами Кременецько-Почаївського ДІАЗу та пам’ятними подарунками, а педагоги, що готували дітей до конкурсу, – подяками. Сувеніри отримали й ведучі конкурсу Надія Петрук та Олег Давидчук.
Організатори дійства щиро вдячні Кременецькому райво, районному центру дитячої творчості за сприяння в організації та проведенні конкурсу, спонсорам цьогорічного заходу, землякам О. Неприцького-Грановського, – підприємцю з села Великі Бережці Олександру Мельнику та студенту І курсу Київського національного торговельно-економічного університету, лауреату конкурсу читців 2015 року Миколі Худику та 29 конкурсантам за участь у заході. Щиро вітаємо лауреатів конкурсу і до зустрічі у наступному році!

Орися Оболончик

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького