Ukrainian English Polish Russian

Презентація «Загадкової Волині»

  • Опубліковано: Середа, 10 травня 2017, 09:05
  • Перегляди: 760

DSC 9486

27-28 квітня Дубенський ДІКЗ, кременецькі ДІАЗ та краєзнавчий музей презентували для туроператорів, що працюють на внутрішньому ринку України, дводенний тур вихідного дня «Загадкова Волинь».
Презентація розпочалась з прес-конференції для учасників туру в приміщенні Рівненської облдержадміністрації за участю заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, першого заступника міського голови Кременця Миколи Матвіюка, заступника директора Дубенського ДІКЗу Надії Любецької, директора Кременецько-Почаївського ДІАЗу Вадима Микулича та директора Кременецького краєзнавчого музею Андрія Левчука.
Сама ж «Загадкова Волинь» стартувала захоплюючою екскурсією по Тараканівському форту – гордості фортифікаційних споруд України. Наступним її пунктом стала емоційна нічна екскурсія «Духи та легенди Дубенського замку», враженнями від якої туроператори ділились упродовж оригінальної смачної вечері.
Другий день туру розпочався з екскурсії Кременецьким музеєм, де учасники презентації долучились до майстер-класу із писанкарства та гончарства.
Далі були легенди овіяної невмирущою славою фортеці на Замковій горі, духовні святині Кременеччини та екскурсія на санну трасу, де учасники туру мали можливість відчути себе спортсменами – санкарями.
Обговорення програми туру відбулося на лоні природи на дачі «Тарнабор», де кременецькі козаки нагодували туроператорів приготовленими на відкритому вогні козацькою юшкою, кулішем та іншими оригінальними смачними стравами.
Заповідник щиро вдячний заступнику міського голови Миколі Матвіюку за високопрофесійний екскурсійний супровід учасників туру на туристичних об’єктах ДІАЗу.
Б. Ханас

Презентація «Загадкової Волині»Презентація «Загадкової Волині»Презентація «Загадкової Волині»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького