Ukrainian English Polish Russian

Оголошується конкурс патріотичної пісні

  • Опубліковано: Середа, 04 жовтня 2017, 07:06
  • Перегляди: 541

11 жовтня 2017 в приміщенні Кременецького районного будинку культури буде проведено конкурс патріотичної пісні «На крилах пам’яті» серед учнівської молоді навчальних та спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Кременецького району, присвяченого пам’яті патріотів та героїв України, які віддали життя за незалежність, суверенність і територіальну цілісність нашої держави. Початок проведення конкурсу о 10.00 год.
Конкурс проводиться Кременецько-Почаївським державним історико-архітектурним заповідником за сприяння відділу освіти Кременецької райдержадміністрації, відділу освіти Кременецької міської ради та відділу культури та туризму, релігій та національностей Кременецької районної державної адміністрації.
Метою конкурсу є відродження та популяризація патріотичної пісні, сприяння творчому розвитку і самовдосконаленню виконавців.
Завданням конкурсу є виявлення талановитих дітей, виховання шанобливого ставлення до історії своєї Батьківщини та почуття національної гідності, сприяння розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.
У конкурсі беруть участь учні 6 – 9 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району (1 учасник від навчального закладу).
Для участі у конкурсі навчальні заклади повинні подати заявку до 6 жовтня 2017 року за адресою м. Кременець, вул. Шевченка, 32 у Кременецько-Почаївський ДІАЗ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького