Ukrainian English Polish Russian

Турпродукт ДІАЗу на «Турекспо-2017»

  • Опубліковано: Четвер, 26 жовтня 2017, 07:47
  • Перегляди: 583

IMG 0639

Цьогорічна XVIII Міжнародна виставка «Турекспо-2017» проходила з 18 по 20 жовтня у Львівському палаці мистецтв. І якщо березневий київський «UITT» офіційно відкриває літній туристичний сезон в Україні, то львівське «Турекспо» його завершує. Форум мав за мету, апріорі, активізацію розвитку внутрішнього і в’їзного туризму та просування українського туристичного продукту на міжнародні ринки, зокрема польський, угорський, литовський, білоруський, грузинський та інші. Бо саме фахівці у сфері туризму цих країн, а також Туреччини, Словенії, Албанії, Португалії і навіть Франції активно пропагували свій турпродукт та цікавились українським.
Рекреативний потенціал Тернопілля представляли на виставці начальник управління туризму Тернопільської облдержадміністрації Назар Яворський та Богдан Муха, директор Тернопільського інформаційно-туристичного краєзнавчого центру Володимир Демчишин та завідувач музейно-освітнього відділу Кременецько-Почаївського ДІАЗу Богдан Ханас, який утринадцяте пропагував турпродукт ДІАЗу на цьому міжнародному форумі.


Б. Ханас

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького