Ukrainian English Polish Russian

Виставка Валентини Іванівни Галкіної «Світ соломи» у Кременці

  • Опубліковано: Понеділок, 15 грудня 2014, 14:58
  • Перегляди: 537

Протягом грудня 2014 року Кременецько-Почаївський ДІАЗ у виставковій залі Кременецького краєзнавчого музею експонував виставку волинської майстрині соломопластики Валентини Галкіної. Відвідувачі на стінах могли відкрити для себе маловідоме мистецтво викладення картин із соломи різних злакових культур.
Кожна робота – шедевр, де презентуються українські багатокупольні храми, монументальні храмові комплекси Індії, Німеччині, Великобританії, цікаві композиції на філософські теми, що спонукають до роздумів. Темне тло роботи та світле золото злакового стебла творять неповторні сюжети у неповторній техніці.

Цікавим завершення експозиції даної виставки став майстер-клас від майстрині, де всі бажаючі, а їх було чимало, могли спробувати себе у даному виді мистецтва.

На завершення, майстриня відбула екскурсію нашим сивочолим містом.

0082z

Виставка Валентини Іванівни Галкіної «Світ соломи» у КременціВиставка Валентини Іванівни Галкіної «Світ соломи» у КременціВиставка Валентини Іванівни Галкіної «Світ соломи» у КременціВиставка Валентини Іванівни Галкіної «Світ соломи» у КременціВиставка Валентини Іванівни Галкіної «Світ соломи» у КременціВиставка Валентини Іванівни Галкіної «Світ соломи» у Кременці

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького