Ukrainian English Polish Russian

UITT-2018 “Україна — подорожі та туризм”

  • Опубліковано: Вівторок, 03 квітня 2018, 12:43
  • Перегляди: 424

IMG 20180328 143355 z

З 28 по 30 березня у Києві у Міжнародному виставковому центрі відбулась щорічна Міжнародна туристична виставка UITT-2018 “Україна — подорожі та туризм”. На виставці, окрім таких відомих туристичних компаній як AnexTour та CoralTravel, свій туристичний продукт представляли турфірми з Ізраїлю, Туреччини, Грузії, Словаччини, Палестини, Шрі-Ланки та ін.

Щодо України, то свій туристичний потенціал представляли майже всі регіони, проте виділялись своєю презентаційною оригінальністю Одеська та Запорізька області. До складу делегації від Тернопільщини увійшли представники відділу туризму ОДА, які й виступили організаторами поїздки. Презентували свій туристичний потенціал місто Тернопіль, Теребовлянський район, Заліщики та Кременець в особі екскурсовода Кременецько-Почаївського ДІАЗу Дарії Бондар. Взяли участь у роботі UITT і представники ЦВЧ “Панорама”.

Враження від виставки, як завжди, лише позитивні. Адже саме UITT дає змогу налагодити нові контакти з потенційними споживачами туристичних послуг та запозичити досвід у колег з інших областей України та іноземних держав.

                                                                                 Д. Бондар, екскурсовод.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького