Ukrainian English Polish Russian

Презентація Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника у Львові

  • Опубліковано: П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:12
  • Перегляди: 525

lwiw z

26 травня 2018 року в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України у Львові відбулася презентація Кременецько-Почаївського ДІАЗу. Захід відбувся за сприяння та активної участі Львівського центру НТШ і став вельми знаковою подією для Заповідника, викликавши чималий інтерес збоку львівського наукового бомонду. Зокрема, у конференц-залі Інституту українознавства були присутні знані в Україні науковці Володимир Александрович, Леонтій Войтович, Святослав Терський та багато інших.
Заповідник на презентації представляли директор Вадим Микулич, вчений секретар Володимир Собчук та науковий співробітник Віталій Галішевський. У своїй доповіді В. Микулич окреслив основні напрямки, проблеми та перспективи роботи очолюваної ним установи. В. Собчук детально висвітлив наукову діяльність Заповідника, презентував його дослідницькі проекти та наукові видання. Публіка була неабияк зацікавлена змістом доповідей, активно включившись в обговорення представлених проблем.
Насамкінець слухачі подякували керівництву заповідника за роботу та побажали подальших успіхів у діяльності на ниві збереження української історико-архітектурної спадщини.

Презентація Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника у ЛьвовіПрезентація Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника у ЛьвовіПрезентація Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника у ЛьвовіПрезентація Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника у ЛьвовіПрезентація Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника у Львові

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького