Ukrainian English Polish Russian

Сакральне мистецтво Почаївського історико-художнього музею на «Ave Maria» у Кременці

  • Опубліковано: Середа, 16 травня 2018, 08:11
  • Перегляди: 581

ave maria 7 z

11-13 травня у Кременці відбувся XIII Міжнародний молодіжний фестиваль духовного співу «Кременецькі хорові вечори «Ave Maria»» на який приїхали відомі колективи з України , Польщі та Румунії, загалом 13 хорів зібралися на таку знаменну для міста Кременця подію. 

Урочисте відкриття фестивалю відбулося у Кременецькому районному будинку культури. Як відомо, традицію хорових вечорів започаткувала у 2006 році молодіжна громадська організація «Молодіжне хорове товариство Кременця» і таким чином було проведено І Міжнародний молодіжний фестиваль хорового співу «Кременецькі хорові вечори «Аve Maria», а завдяки керівникові молодіжного хорового товариства Анатолію Галішевському фестиваль проходить щорічно.
Цього року до урочистої церемонії відкриття фестивалю долучилися Почаївський історико-художній музей та Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник. У фойє Кременецького будинку культури відбулася презентація виставки семи щойно відреставрованих у Львівській майстерні старовинних ікон із фондів Почаївського музею, і що цікаво, після ґрунтовної роботи реставраторів, їх вперше представлено публіці. Надзвичайно цікаві сюжети ікон сьогодні по-новому презентуються глядачеві, оскільки фарби знову виграють свіжістю, дефекти заґрунтовано і загалом, три Богородичні ікони, чотири ікони святителів та одна архістратига Михаїла доповнили духовну спрямованість фестивалю «Ave Maria». 13 травня на гала-концерті відреставровані ікони експонувалися вже у Преображенському храмі міста Кременця. Сьогодні роботи повернулися до Почаївського історико-художнього музею, де вони експонуються постійно.

Сакральне мистецтво Почаївського історико-художнього музею на «Ave Maria» у КременціСакральне мистецтво Почаївського історико-художнього музею на «Ave Maria» у КременціСакральне мистецтво Почаївського історико-художнього музею на «Ave Maria» у КременціСакральне мистецтво Почаївського історико-художнього музею на «Ave Maria» у КременціСакральне мистецтво Почаївського історико-художнього музею на «Ave Maria» у КременціСакральне мистецтво Почаївського історико-художнього музею на «Ave Maria» у КременціСакральне мистецтво Почаївського історико-художнього музею на «Ave Maria» у Кременці

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького