Ukrainian English Polish Russian

Виставку ретро-фотографій Кременця презентовано у Новоград-Волинську

  • Опубліковано: Середа, 01 серпня 2018, 08:52
  • Перегляди: 514

2 z
В перший день проведення Міжнародного свята літератури і мистецтва «Лесині джерела» 27 липня 2018 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки міста Новоград-Волинська відкрилася виставка ретро-фотографій Кременецько-Почаївського ДІАЗу під назвою «Кременець та Почаїв очима Лесі Українки». У виставці представлені дві окремі експозиції, одна з яких виставляється вперше і являється цікавим поєднанням старих фото з новими зроблених із одного ракурсу. Загалом дві тематичні виставки поєднують у собі 52 та 27 світлин відповідно.
Біографія Лесі Українки пов’язана з Кременцем та Почаєвом, оскільки у Кременці проживала близька подруга Лариси Петрівни Косач – Марія Биковська. 
Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» - це своєрідний пароль, за яким Новоград-Волинський знають у різних куточках нашого материка і не тільки. Місто є малою батьківщиною видатної письменниці Лесі Українки.

Виставку ретро-фотографій Кременця презентовано у Новоград-ВолинськуВиставку ретро-фотографій Кременця презентовано у Новоград-ВолинськуВиставку ретро-фотографій Кременця презентовано у Новоград-ВолинськуВиставку ретро-фотографій Кременця презентовано у Новоград-ВолинськуВиставку ретро-фотографій Кременця презентовано у Новоград-ВолинськуВиставку ретро-фотографій Кременця презентовано у Новоград-ВолинськуВиставку ретро-фотографій Кременця презентовано у Новоград-Волинську

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького