Ukrainian English Polish Russian

"Кременецькі читання з історії Волині" - 2019

  • Опубліковано: П'ятниця, 27 вересня 2019, 11:12
  • Перегляди: 625

IMGP9612

Вже традиційним для Кременецько-Почаївського ДІАЗУ стало проведення що другий рік у вересневі дні наукової конференції «Наукові читання з історії Волині», тому 26-27 вересня у бібліотеці КОГПА зібралися провідні науковці України для професійного обміну власними напрацюваннями.
. Загалом, на конференцію з`їхались вчені із Луцька, Рівного, Дубна, Києва, Львова, Тернополя, також долучилися із своїми доповідями місцеві дослідники.
Доповіді науковців, що прозвучали на засіданні двох секцій, своєю тематикою сягають різних аспектів Волині (як культурного простору так і історичного регіону), традиційно вони ввійдуть до наукової збірки «Студії і матеріали з історії Волині».
Захід відбувся у рамах відзначення Днів європейської спадщини і став вагомою подією у культурному та науковому житті регіону.

'Кременецькі читання з історії Волині' - 2019'Кременецькі читання з історії Волині' - 2019'Кременецькі читання з історії Волині' - 2019'Кременецькі читання з історії Волині' - 2019'Кременецькі читання з історії Волині' - 2019

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького