Ukrainian English Polish Russian

Заповідник на ХХ міжнародній виставці "ТурЕКСПО"

  • Опубліковано: Понеділок, 04 листопада 2019, 10:22
  • Перегляди: 494

lviv 2

30 жовтня – 1 листопада 2019 року працівники музейно-освітнього відділу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника Остап І.В., Кравець Н.П. та Ханас Б.Г. презентували туристичний продукт заповідника на ХХ міжнародній виставці «ТурЕКСПО» в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.
Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.
Упродовж трьох днів виставки було роздано близько 500 примірників рекламних флаєрів тур продукту ДІАЗу. Н.Кравець та І.Остап взяли участь у семінарі «TravelBiz Exchange» (практичний кейс ефективної взаємодії туристичних компаній з блогерами та медіа), а також долучилися до екскурсійної програми, яка дала змогу ознайомитись із визначними історичними та архітектурними пам’ятками Львова.

Заповідник на ХХ міжнародній виставці 'ТурЕКСПО'Заповідник на ХХ міжнародній виставці 'ТурЕКСПО'Заповідник на ХХ міжнародній виставці 'ТурЕКСПО'

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького