Ukrainian English Polish Russian

Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник учасник UITT 2013

  • Опубліковано: Субота, 20 квітня 2013, 06:06
  • Перегляди: 1713

І вперше на цьому міжнародному форумі свій туристичний продукт та рекреаційний потенціал Кременеччина представляла самостійно. Справа в тому, що до 2011 року наш турпродукт рекламувався на  UITT як складова частина сукупного обласного туристичного продукту і афішувався під назвою «Тернопільщина туристична». Проте, у 2012 році обласне управління туризму не спромоглося профінансувати участь суб’єктів туристичної діяльності Тернопілля у цьому форумі, а у цьому році участь в UITT 2013 навіть не планувалась. Тому на засіданні Координаційної ради з питань розвитку туристично-екскурсійної діяльності при Кременецькій районній раді, яке відбулося 17 січня ц.р. було прийнято рішення зосередити кошти райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та суб’єктів підприємницької діяльності району, що працюють у сфері туризму, для проплати експозиційних площ та транспорту для учасників виставки. Таким чином, рекреаційний потенціал Кременеччини був гідно представлений спільним турпродуктом  Кременецько-Почаївського ДІАЗу, Національного природного парку «Кременецькі гори», Ботанічного саду, краєзнавчого музею, музею Ю. Словацького, Кременецького бюро подорожей та екскурсій, МП «Просвіта», готелю «Reikartz Почаїв».
Наша виставкова площа була оформлена у середньовічному стилі (з чим успішно впорався Антон Благій) з використанням елементів костюмованого дійства (лицарі, фрейліни).


За результатами роботи на міжнародній туристичній виставці UITT 2013 Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник було відзначено подякою Кременецької районної ради та Кременецької районної адміністрації.

Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник учасник UITT 2013Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник учасник UITT 2013Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник учасник UITT 2013Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник учасник UITT 2013Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник учасник UITT 2013Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник учасник UITT 2013Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник учасник UITT 2013

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького