Ukrainian English Polish Russian

Результати конкурсу дитячого малюнка

  • Опубліковано: П'ятниця, 14 травня 2021, 10:12
  • Перегляди: 213

Шановні учасники конкурсу дитячого малюнка «Архітектура мого міста, села»!
Щороку Кременецько-Почаївський ДІАЗ організовує конкурс дитячого малюнка «Архітектура мого міста, села» у рамках відзначення національного Дня пам`яток історії та культури з метою популяризації українського культурного надбання, народного мистецтва, виховання у молоді патріотизму, виявлення обдарованих дітей, сприяння розвитку їх творчих здібностей, естетичних смаків і запитів, формування їх духовного світогляду. Цього року вперше наш конкурс було проведено у дистанційні формі. До участі було подано 52 роботи, які відповідали регламенту конкурсу і були вчасно подані.
Отже, оголошуємо результати конкурсу.
Увага!!!!!!!! Грамоти, дипломи та призи можна забрати у головному офісі заповідника. Вони на Вас чекають!!!!
Учасники конкурсу, які нагороджені грамотою за участь:
1. ГРИЦІВ ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
учень Кременецького ліцею ім. У. Самчука
автор роботи «Центр Кременця»
(ІІІ вікова категорія)
2. СОСНА ВОЛОДИМИР
учень Великодедеркальської дитячої музичної школи
автор роботи «Наша школа»
(ІІІ вікова категорія)
3. ГАЛЕВИЧ ЗЛАТА РОМАНІВНА
учениця Кременецької гімназії №6
та Студії образотворчого мистецтва «Ультрамарин»
автор роботи «Богданова каплиця»
(І вікова категорія)
4. ХАЛУС ВЕРОНІКА ОЛЕКСАНДРІВНА
учениця Кременецької гімназії №6
та Студії образотворчого мистецтва «Ультрамарин»
автор роботи «Місто, що зникає»
(І вікова категорія)
5. ЗЕМБРА ЗЛАТА
учениця Олевської гімназії
автор роботи «Центр Кременця»
(І вікова категорія)
6. ТХОРИНСЬКА ГАЛИНА
учениця Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст
автор роботи «Римо-католицька каплиця (БК с.В.Бережці)»
(ІІІ вікова категорія)
7. ГРИНЮК ХРИСТИНА
учениця Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст
автор роботи «Храм Введення Пресвятої Богородиці»
(ІІІ вікова категорія)
8. КРАСЕВИЧ ВЛАДИСЛАВ
учень Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст.
автор роботи «Храм Введення Пресвятої Богородиці»
(ІІІ вікова категорія)
9. СІМОРА ВЕРОНІКА ІГОРІВНА
учениця Кременецької гімназії №6
автор роботи «Непідкорена фортеця»
(І вікова категорія)
10. ЗЛОЧЕВСЬКА ВАЛЕРІЯ ІВАНІВНА
учениця Кременецької гімназії №6
автор роботи «Височіє гора Бона»
(І вікова категорія)
11. ТАРКІВСЬКА ОЛЕКСАНДРА РОМАНІВНА
учениця Кременецька гімназія №6
автор роботи «Замок «Бона»»
(І вікова категорія)
12. ГОРДІЙЧУК НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА
учениця Кременецької гімназії №6
автор роботи «Храм»
(ІІІ вікова категорія)
13. ЛЯШУК СОФІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
учениця Кременецької гімназії №6
автор роботи «У храмі цьому ми зростаєм»
(ІІІ вікова категорія)
14. КОМАРИНСЬКА АЛЬБІНА ОЛЕКСАНДРІВНА
учениця Кременецької гімназії №6
автора роботи «Я люблю тебе – мій Кременець»
(ІІІ вікова категорія)
15. РОМАНЮК ВІКТОРІЯ
учениця Підлісецької гімназії
автор роботи «Чеснохрестська церква. Ранок»
16. МЕЛЕНТОВА АНГЕЛІНА
учениця Підлісецької гімназії
автор роботи «Весна на Замковій горі»
(ІІ вікова категорія)
17. СОБЧУК ЮРІЙ
учень Підлісецької гімназії
автор роботи «Богданова каплиця»
(ІІІ вікова категорія)
18. ІГНАТЮК ДАРІЯ
учениця Підлісецької гімназії
автора роботи «Мій Кременець-моя душа»
(ІІІ вікова категорія)
19. МАКАРУК КАТЕРИНА
ученицю Волинського ліцею імені Нестора Літописця
автор роботи «Кременець»
(І вікова категорія)
20. ПОЛЮЛЮК ІРИНА
учениця НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Моє село»
(ІІ вікова категорія)
21. ВАСИЛЮК ХРИСТИНА
учениця НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Хата»
(ІІІ вікова категорія)
22. ЛІФА АННА
учениця НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Храм»
(ІІ вікова категорія)
23. ВОРОБЕЦЬ ВЛАДИСЛАВ
учень НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Наш храм»
(І вікова категорія)
24. ЛИПА ЯНА
учениця НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Сільське подвір`я»
(ІІ вікова категорія)
25. ОРЛОВСЬКА ВЕРОНІКА
учениця НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Сільська церква»
(ІІ вікова категорія)
26. НОВІЦКА АНАСТАСІЯ
учениця НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Церква»
(ІІ вікова категорія)
27. ПОЛЮЛЮК ВЕРОНІКА
учениця НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Село»
(І вікова категорія)
28. ВАСИЛЮК ПЕТРО
учень НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Наше село»
(І вікова категорія)
29. ПОЛЮЛЮК ОЛЬГА
учениця НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Хатина»
(І вікова категорія)
30. ГЕНЮК НАЗАР
учень НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Сільський двір»
(ІІ вікова категорія)
31. ПАНЧУК ХРИСТИНА
учениця Кременецького ЦДТ
гурток «Мистецтво нашого народу»
(ІІІ вікова категорія)
32. МАКАРУК КАТЕРИНА
учениця Волинського ліцею ім. Нестора Літописця
автор роботи «Близнюки»
(І вікова категорія)
33. ВОЛОШЕНЮК ВЕРОНІКА ОРЕСТІВНА
учениця Попівецької НВК
автор роботи «Лавра»
(І вікова категорія)
34. ЛЕВЧУНЬ СОФІЯ
учениця Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4
автор роботи «Костел»
(ІІІ вікова категорія)
35. ЧЕЧОТА ОКСАНА
автор роботи «Костел»
(І вікова категорія)
Учасники відзначені грамотою та тематичним призом за оригінальність:
1. ТРАЧУК АНТОНІЙ АНДРІЙОВИЧ
учень Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г.Гордасевич
та Студії образотворчого мистецтва «Ультрамарин»
автор роботи «Кременецька Мадонна»
(ІІІ вікова категорія)
2. МАХНІТКО МАРІЯ
учениця Кременецької школи мистецтв
автор роботи «Єзуїтський колегіум»
3. ІВАНЮК МАРТА
учениця НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Сапанівська дорога»
(І вікова категорія)
4. ВАЛЬЧУК ВАРВАРА
учениця НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
автор роботи «Храм»
(ІІ вікова категорія)
5. ВИГОНСЬКА ХРИСТИНА
учениця Великобережецької ЗОШ І-ІІІ ст.
автор роботи «Храм Введення Пресвятої Богородиці»
(ІІІвікова категорія)
6. КУРИЧ МАР`ЯНА МИХАЙЛІВНА
ученицю Кременецької гімназії №6
автора роботи «Гордість нашого міста»
(ІІІ вікова категорія)
7. НЕСТЕРУК МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ
учень Кременецької гімназії №6
автор роботи «Фортеця»
(І вікова категорія)
8. ВУК СОЛОМІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
учениця Горинської музичної школи
клас образотворчого мистецтва
керівник Савицька Галина Олександрівна
автор роботи «У моєму краю верби і тополі, у селі моєму храми неповторні»
(ІІІ вікова категорія)

Учасники-переможці конкурсу, які нагороджені дипломами та призами:
І-е місце
(І категорія 6-8 років)
ДЯЧУК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ
учень Кременецької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2
та Студії образотворчого мистецтва «Ультрамарин»
автора роботи «Парк»
ІІ-е місце
(І категорія 6-8 років)
КОЛОНТАЙ СОФІЯ МИХАЙЛІВНА
учениця НВК Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5
та Студії образотворчого мистецтва «Ультрамарин»»
автор роботи ««Старе місто»»
ІІІ-е місце
(І категорія 6-8 років)
МАКАРУК КАТЕРИНА
учениця Волинського ліцею ім. Нестора Літописця
автор роботи «Близнюки»

І місце (ІІ категорія 9-11 років):
КОРНІЙЧУК ВЛАДИСЛАВ ВІКТОРОВИЧ
учень 4-Б класу Кременецької ЗОШ №4
та Студії образотворчого мистецтва «Ультрамарин»
автор роботи «Весна у місті»

ІІ-е місце (ІІ категорія 9-11 років)
МЕЛЕНТОВА АНГЕЛІНА
учениця Підлісецької гімназії
автор роботи «Весна на Замковій горі»

ІІІ-е місце (ІІ категорія 9-11 років)
СИКЛІЦЬКА АНГЕЛІНА
учениця Кременецького центру дитячої творчості
гурток «Мистецтво нашого народу»

І-е місце
(ІІІ категорія 12-14 років)
КУЧЕР ОЛЕКСАНДРА ІГОРІВНА
учениця Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г.Гордасевич
та Студії образотворчого мистецтва «Ультрамарин»»
автор роботи «Куточок старого міста»
КУЧЕР АНАСТАСІЮ ІГОРІВНУ
учениця Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Г.Гордасевич
та Студії образотворчого мистецтва «Ультрамарин»»
автор роботи «Слідами епох»

ІІ-е місце
(ІІІ категорія 12-14 років)
ЦІСАРУК ІРИНУ МИКОЛАЇВНУ
учениця Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4
та Студії образотворчого мистецтва «Ультрамарин»»
автор роботи «Велич колегіуму»

ІІІ-е місце
(ІІІ категорія 12-14 років)
СИНІЦЬКА НІНА ОЛЕКСАНДРІВНА
учениця Кременецької школи мистецтв ім. М. Вериківського
автор роботи «Миколаївський собор»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького