Ukrainian English Polish Russian

Виставка ультрамаринівців та Світлани Ткачук

  • Опубліковано: П'ятниця, 17 вересня 2021, 12:30
  • Перегляди: 120

Ultramaryn 3

Вересень став традиційним місяцем коли діти повертаються до школи. Нові враження, нові сили, нові знання. А у головному офісі Кременецько-Почаївського ДІАЗУ розгорнула вже не вперше свою виставку арт-студія «Ультрамарин» та її засновниця і викладач Світлана Ткачук. Такий творчий тендем вперше демонструється і є цікавим досвідом як для професійної художниці Світлани Ткачук, так і для її учнів. До експозиції представили свої роботи Антоній Трачук, Єлизавета Лобан, Ірина Цісарук, Олександра та Анастасія Кучер, Владислав Гриців, Софія Колонтай.

На виставці можна ознайомитися із роботами виконаними у різних техніках живопису, колажі, змішані техніки. Акварель, гуаш, олія, гелева ручка – все світиться кольором, показує індивідуалізм виконавця, навики здобуті у студії.

Окрема площа експозиції відведена роботам знаної кременецької майстрині Світлані Ткачук. Це нові роботи, виконані в техніці олійного живопису. Натюрморти, пейзажі – все те, що оточує майстриню, але передане у своїй, лише їй властиві манері.

Виставка діятиме до кінця вересня. Отож, запрошуємо активно долучатися до прекрасного!!!

Виставка ультрамаринівців та Світлани ТкачукВиставка ультрамаринівців та Світлани ТкачукВиставка ультрамаринівців та Світлани Ткачук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького