Ukrainian English Polish Russian

Конкур патріотичної пісні "На крилах пам`яті"-2021

  • Опубліковано: П'ятниця, 05 листопада 2021, 13:56
  • Перегляди: 158

IMGP5771 z

2 листопада 2021 року у фойє заповідника відбулася церемонія нагородження лауреатів VIII конкурсу патріотичної пісні «На крилах пам’яті», присвяченого пам’яті патріотів та героїв України, які віддали життя за незалежність, суверенність та територіальну цілісність нашої держави.
З вітальним словом до присутніх звернувся директор ДІАЗу Вадим Микулич,який розповів про історію проведення конкурсу, наголосивши на тому, що у зв’язку з пандемією коронавірусу у 2020 році VIII конкурс не відбувся. Тому у цьому році, щоб не переривати добру традицію, вирішили провести цей захід у режимі online.
Член журі конкурсу, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Кременецької міської ради Світлана Міщук привітала лауреатів з успіхом, висловивши щиру подяку дітям – учасникам конкурсу, педагогам, що долучились до цього успіху, виокремивши той факт, що без сприяння у цій справі батьків – дійство могло б і не відбутися. ПодякувалаСвітланаАнаніївна і організаторам конкурсу – директору заповідника В. Микуличу, Б. Ханасу, О. Оболончик та Н. Кравець. Окрему подяку пані Міщук склала голові журі конкурсу Світлані Добриніній.
А далі відбулася сама церемонія нагородження лауреатів.
Гран-прі конкурсу виборов учень сьомого класу Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Денис Кравченко за виконання пісні «Чорнобривці».
Перше місце журі присудило Денису Цьотею, учню 7-А класу Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст., а друге – Єлизаветі Петручок, учениці дев’ятого класу НВК «Сапанівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».
Третє місце поділили між собою Соломія Біденко, учениця восьмого класу, яка представляла на конкурсі Кременецький центр дитячої творчості, та ЮліяЧерпалюк – учениця дев’ятого классу Попівецької гімназії.
Усі лауреати конкурсу були нагороджені дипломами Кременецько-Почаївського ДІАЗу та пам’ятними подарунками, а педагоги, що готували дітей до конкурсу – подяками.
Після завершення церемонії нагородження завідувач науково-дослідного відділу заповідника ОльгаДеревінська розповіла учасникам заходу про творчість художниці Ольги Зозулі, чиї полотна виставлені у фойє ДІАЗу.

 

Конкур патріотичної пісні 'На крилах пам`яті'-2021Конкур патріотичної пісні 'На крилах пам`яті'-2021Конкур патріотичної пісні 'На крилах пам`яті'-2021

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького