Ukrainian English Polish Russian

Вибійка у стінах Заповідника

  • Опубліковано: П'ятниця, 17 червня 2022, 12:16
  • Перегляди: 55
288883882 1160708124502157 3078373541674630813 n zВибійка під силу кожному! У цьому переконалися учасники заняття з мистецтва, що проводила традиційно у середу, 15 червня, у Кременецько-Почаївському ДІАЗі кременецька художниця Світлана Ткачук для вимушених переселенців. Учасники ознайомилися із таким цікавим видом декоративно-ужиткового мистецтва, способом його виготовлення, матеріалами, якими користуються у процесі, а також із історією виникнення та почули про те, яку роль вибійка відігравала та відіграє в українській культурі. Сьогоднішнє заняття було по-особливому креативним, адже Світлана Ткачук для виготовлення штампів використала безліч цікавих речей та продуктів харчування, головний з яких картопля. Чудові фантазійні форми вирізані з картоплі покриті свіжою олійною фарбою творили на папері прекрасні квіти, абстракції, новорічні ялинки та безліч прекрасних візерунків. Робота йшла активно та весело. В результаті всі присутні отримали свої чудові орнаменти.
Заповідник щиро дякує художниці та ідейному творцеві мистецьких занять Світлані Ткачук Svitlana Tkachuk, яка своїм прикладом, небайдужістю, своїми силами та матеріалами робить все можливе, щоб проведення даних МК стало реальним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького