Ukrainian English Polish Russian

"Квіти літа" на занятті з мистецтва

  • Опубліковано: П'ятниця, 08 липня 2022, 12:04
  • Перегляди: 121
292438626 1173133496592953 443658989059926751 n z
На дворі літо. Омиті дощами луки та галявини рясно вкриті барвистими квітами. Маки, волошки, ромашки - кожна по-своєму налаштовує на позитив та споглядання краси. Ось і на занятті з мистецтва від Світлани Ткачук для ВПО, яке відбулося 6 липня, предметом нашої розмови була квіткова тематика. Учасники МК слухали про реалістичний живопис, про основні прийоми. А що хочеться передати найбільш реалістично як не квіти? Хочеться на папері передати світлотінь, колір, ніжність пелюсток. Художниця розповіла про прийоми зображення на папері квітів, як розташовувати зображення, як наносити фарбу, як передати власне відчуття простору і побаченого. Новиною для присутніх стало малювання аквареллю, здається, ще зі школи всі ми малюємо даними фарбами. Але ні. Сьогодні ми підійшли до цього професійно, адже малювали на спеціальному папері для акварелі, вникали у суть роботи з даними матеріалами. Кожен зобразив, те, що припало йому до душі. Не дивлячись на дуже невелику кількість учасників заняття ми творили активно. Додатковим бонусом для малої кількості присутніх стала можливість малювати новими фарбами, які Світлана Ткачук закупила при допомозі спонсора. Роботи вийшли вдалими, реалістичними та емоційними, наповненими літнім теплом.
Кременецько-Почаївський ДІАЗ щиро дякує художниці Світлані Ткачук Svitlana Tkachuk за ініціативу проведення такого роду заняття, за втілення ідей та планів, за незламність і стійкість, за переконання, за особистий внесок у кожен МК.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького