Ukrainian English Polish Russian

"Якби Клімт жив в Україні..."

  • Опубліковано: Четвер, 30 червня 2022, 09:34
  • Перегляди: 110
291319503 1169206203652349 6592732484120245288 n29 червня 2022 року у заповіднику відбулося традиційне заняття з мистецтва від Світлани Ткачук. "Якби Клімт жив в Україні" стало темою розмови та предметом творчості присутніх на заході. Творчість австрійського символіста вдало поєднала художниця Світлана Ткачук із традиційним українським мистецтвом, говорили про Густава Клімта, його творчість, особливість робіт, про його головну тематику. Виокремивши особливий акцент творчої спадщини даного символіста, учасники мистецького заняття створили традиційне українське дерево роду за мотивами робіт Клімта. Результат виявився напрочуд цікавим, адже кожен виконав у змішаній техніці своє бачення свого минулого, теперішнього і майбутнього. Дерево роду завжди з особливою шаною зображали на стінах хати, на рушниках, на одязі, як поєднання спадковості, циклічності життя, як проекція у майбутнє. У результаті заняття учасники отримали прекрасні дерева роду, оздоблені дивними квітами, птахами, плодами, багато декоровані золотом, насичені символами.
Кременецько-Почаївський ДІАЗ щиро дякує художниці Світлані Ткачук Svitlana Tkachuk за ініціативу проведення такого роду МК для ВПО, за свій вклад у їх проведення, за креативність, за продуману структуру кожного заходу, за добру, дружню і теплу атмосферу.
'Якби Клімт жив в Україні...''Якби Клімт жив в Україні...'

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького