Ukrainian English Polish Russian

"Про літо" творче заняття з художницею Ольгою Зозулею

  • Опубліковано: П'ятниця, 24 червня 2022, 12:41
  • Перегляди: 97
2406 zПро літо можна розмірковувати багато. В уяві виринають теплі сюжети сповнені зелені, яскравих квітів, барвистих метеликів, смачних ягід. Літо асоціюється із рясними росами та щедрими теплими дощами. А де волога, там обов'язково можна побачити улюбленця дитячих віршів та скоромовок равлика. Ось і сьогодні на арт-терапії від художниці Ольги Зозулі у заповіднику ми говорили і творили на тематику равликів. Загадкова тваринка стала предметом творчості для ВПО та дітей міста, які зібралися на захід. Тішить поява нових учасників, значить є потреба у таких МК. Ольга Зозуля вже вкотре провела свою арт-зустріч, і вкотре було творчо, було дружньо, було спокійно. Художниця завжди нестандартно підходить до своїх МК, завжди тримає в творчій інтризі учасників заходу, намагається розбавити атмосферу цікавими фактами та історіями. Так сьогодні мисткиня запропонувала учасникам намалювати равлика-доброго, позитивного, сміливого жителя літа. Кожен почув безліч цікавої інформації про цю тваринку, про методику зображення її на папері, про кольорову гамму. Як завжди, всі присутні охоче поринули у творчий процес і ніхто навіть не помітив що пройшло майже 2 години. Значить арт-терапія вдалася! Кожен намалював власного равлика, якого поніс з собою додому.
Кременецько-Почаївський ДІАЗ щиро дякує художниці Ользі Зозулі Olia Zozulia та Вашій сім'ї за ідею проведення арт-терапії, за тепло і спокій, за творчу атмосферу, за внесок у проведення МК, за невтомність, фантазію та позитив.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького