Ukrainian English Polish Russian

Акція для дітей "Мистецтво під мирним небом"

  • Опубліковано: Четвер, 25 серпня 2022, 12:53
  • Перегляди: 94
301656436 1205870803319222 2447928091061300099 n
25 серпня 2022 року на території міського парку відбувся захід "Мистецтво під мирним небом" приурочений до Дня Незалежності України. Організатором дійства став заповідник, а ідейним натхненником - кременецька художниця Світлана Ткачук, яка вже довгий час благодійно проводить мистецькі заняття для переселенців та кременчан.
Ідея заходу полягала у спільному творенні дітьми єдиного мистецького твору. Тематика роботи була обрана не випадково. Діти (кременчани та переселенці) проектували на полотні мирне місто із архітектурними пам'ятками та символами України. На картині вимальовувалися герб, небесна блакить чистого мирного неба із білокрилими лелеками, яскраве сонце, гори, що мирно споглядають чисту височінь. Вареники у макітрі, мальви, соняхи, хліб на рушнику, літнє багатство українських садів та полів - це все різнокольорово прикрасило роботу.
18 учасників небайдужо долучилися до роботи, кожен творив свою ділянку картини, відповідально мазок за мозочком втілювали свою мрію про Мир та Перемогу, і віримо що дитячі мрії швидко реалізуються.
Наступного тижня відбудеться урочиста презентація роботи та вручення грамот усім учасникам дійства.
Акція для дітей 'Мистецтво під мирним небом'Акція для дітей 'Мистецтво під мирним небом'Акція для дітей 'Мистецтво під мирним небом'Акція для дітей 'Мистецтво під мирним небом'Акція для дітей 'Мистецтво під мирним небом'Акція для дітей 'Мистецтво під мирним небом'Акція для дітей 'Мистецтво під мирним небом'Акція для дітей 'Мистецтво під мирним небом'

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького