Ukrainian English Polish Russian

Виставка картин Олесі Гудими у Почаївському історико-художньому музеї

  • Опубліковано: Вівторок, 02 липня 2013, 07:56
  • Перегляди: 1471

Представила Олесю та її творчий доробок ведуча відкриття виставки, старший науковий працівник Почаївського історико-художнього музею Рита Квач. На розсуд присутніх були представлені полотна автора, виконані у власному стилі, який вона позиціонує як «інтуїтивний абстракціонізм», що поєднує у собі  різні напрямки – елементи сюрреалізму, математизму, абстракції. За словами Олесі, вона не малює власне квітку, а зображує враження від її споглядання; не малює конкретну людину, а передає емоції, що переповнюють її від спілкування з нею. І доказом цього стали такі картини: «Шум», «Ейфорія», «Казка», «Побачимось», інші. На відкриття виставки була запрошена гостя із Нігерії, студентка Тернопільської медичної академії Айретта Ухун Омойс, у виконанні якої прозвучало кілька популярних  українських пісень.

На відкритті виставки були присутні представники влади, а саме перший заступник голови Кременецької РДА Анатолій Доманський, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Лариса Антонюк, а також  відомі в Україні і за її межами художники Марія Шаповал, Валентина Сімащук та шанувальники прекрасного. На урочистостях була присутня делегація від Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника у складі директора Вадима Микулича та двох наукових працівників Ольги Куявскої та Наталії Кравець.  

На адресу Олесі лунали теплі слова та позитивні відгуки, присутні охоче ділилися своїми враженнями та побажаннями. Виставка вільної художниці Олесі Гудими стала ще одним доказом того, що сучасне авангардне мистецтво не є беззмістовним, воно надихає, дивує і спонукає до переосмислення реалій сьогодення.

Виставка картин Олесі Гудими у Почаївському історико-художньому музеїВиставка картин Олесі Гудими у Почаївському історико-художньому музеїВиставка картин Олесі Гудими у Почаївському історико-художньому музеїВиставка картин Олесі Гудими у Почаївському історико-художньому музеїВиставка картин Олесі Гудими у Почаївському історико-художньому музеїВиставка картин Олесі Гудими у Почаївському історико-художньому музеї

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького