Ukrainian English Polish Russian

Презентація книги та фотовиставки у Дубенському замку

  • Опубліковано: Четвер, 11 липня 2013, 06:25
  • Перегляди: 1667

Організаторами даного заходу виступили Державний історико-культурний заповідник міста Дубна, Генеральне Консульство Республіки Чехії у місті Львові та Чеський Центр у місті Києві.

До присутніх із вступним словом звернувся директор дубенського заповідника Леонід Кічатий.  Вітальні промови на презентації лунали з уст Генерального консула Республіки Чехія у Львові Давіда Павліти, Голови постійної комісії з питань чехів за кордоном Томаша Груліха, Дубенського міського голови Василя Антонюка, фотографа Яна Погрібного, Голови Асоціації чехів з Волині та їх друзів Яроміра Нємцова-Нічова та вдови перекладача, краєзнавця, інтелектуала Ярослава Кубелки – Світлани Кубелко.

На презентацію книги були запрошені делегація сенаторів Чеського парламенту, учасники Дубенського чеського товариства «Стромовка», у виконанні яких прозвучало декілька чеських народних пісень. У числі запрошених були директор Кременецько-Почаївського ДІАЗу Вадим Микулич та науковий співробітник заповідника Наталія Кравець, представники ЗМІ.

Презентація книги та фотовиставки у Дубенському замкуПрезентація книги та фотовиставки у Дубенському замкуПрезентація книги та фотовиставки у Дубенському замкуПрезентація книги та фотовиставки у Дубенському замкуПрезентація книги та фотовиставки у Дубенському замкуПрезентація книги та фотовиставки у Дубенському замкуПрезентація книги та фотовиставки у Дубенському замкуПрезентація книги та фотовиставки у Дубенському замку

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького