Ukrainian English Polish Russian

Волонтери акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» у Кременці

  • Опубліковано: Вівторок, 15 жовтня 2013, 11:44
  • Перегляди: 1259

В рамках проведення молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти»10 липня 2013 року у нашому місті активно працювали волонтери. Дана акція організована Тернопільським обласним молодіжним центром праці, директором якого являється Ірина Нестюк, спільно з Головним управлінням з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації на чолі зі Святославом Абрамюком і проводиться щорічно (починаючи з 2009 року), гаслом якої є збереження і відродження історико-архітектурних пам`яток Тернопільщини. Цей захід реалізовується відповідно до указу Президента України «Про проведення Всеукраїнської молодіжної акції "Пам'ятати. Відродити. Зберегти"» і триватиме по всій Україні до 2015 року.

Мета акції - впорядкування та облаштування місць поховань невідомих солдатів, братських могил, меморіалів та об’єктів, що увічнюють пам’ять про полеглих у битвах за Перемогу у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років, пам’яток історії та культури, територій історико-культурних, етнографічних, природних заповідників, парків, облаштуванню закладів культури в населених пунктах, привернути увагу до стану пам`яток історії, архітектури, до поховань, музеїв та сприяти їхньому відродженню.

У наш сивочолий Кременець тернопільські волонтери даної акції приїхали вперше. На передодні організатори заходу звернулися до директора Кременецько-Почаївського ДІАЗу Вадима Микулича із пропозицією співпраці та допомоги, було обговорено місце, де волонтери могли б допомогти. Після приїзду у Кременець, волонтери відвідали старовинне П'ятницьке кладовище, де науковий працівник Заповідника ознайомив гостей із історією даного місця. Основний фронт робіт волонтерів знаходився на Замковій горі, де вони упорядковували територію, прибираючи її від залишеного на передодні відвідувачами та туристами сміття.

Тернопільський обласний молодіжний центр праці залучає до даної акції добровольців – волонтерів, в переважній більшості працюючу молодь, студентство, учнів старших класів, представників громадських організацій таких як «Молода Просвіта», «Мій шлях», переможців всеобласних конкурсів для молоді і, що важливо, у даній організації вже сформувався колектив постійних учасників, які приймають участь у подібних заходах.

До нас приїхали добровільно попрацювати для суспільної користі група волонтерів у складі: Абрам’юк Святослава, Нестюк Ірини, Ковальчук Назара, Моргун Михайла, Левандовської Ірини, Ковальчука Ярослава, Денис Тетяни, Піх Анастасії, Парій Михайла, Сторож Андрія, Підгайної Лілії, Палагнюк Назара, Бойців Вікторії, Радченко Вадима, ФищукМаксима, Чокан Анатолія, Кучи Юрія, Грабового Сергія.

Кременецько-Почаївський заповідник щиро дякує волонтерам.

P1010106z

Волонтери акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» у КременціВолонтери акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» у КременціВолонтери акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» у КременціВолонтери акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» у КременціВолонтери акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» у Кременці

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького