Ukrainian English Polish Russian

Підписання угоди про співпрацю між Дубенським ДІКЗом та Кременецько-Почаївським ДІАЗом

  • Опубліковано: Понеділок, 15 липня 2013, 12:34
  • Перегляди: 1101

В п’ятницю 12 липня у виставковій залі палацу князів Любомирських Державного історико-культурного заповідника м. Дубна відбулося урочисте підписання угоди про науково-консультаційне та інформаційне співробітництво між Дубенським ДІКЗом та Кременецько-Почаївським ДІАЗом. В урочистостях, присвячених підписанню угоди, взяли участь голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук, Дубенський міський голова Василь Антонюк та заступник Кременецького міського голови Василь Савіцький, які привітали колективи обох заповідників та висловили впевненість у тому, що підписаний документ сприятиме відродженню інтересу суспільства до історико-архітектурної спадщини двох районів та поширенню знань щодо їх охорони, збереження та використання в туристичній діяльності.

Своїми підписами під угодою очільники районів засвідчили не тільки факт своєї присутності на церемонії підписання, але й пообіцяли максимально сприяти обом заповідникам у її реалізації.

В урочистостях взяв також участь представник Острозького історико-культурного заповідника Микола Бендюк, який щиро привітав присутніх з підписанням угоди, наголосивши на тому, що у найближчій перспективі до її реалізації планує і Острозький ДІКЗ.

В рамках підписання угоди відбулося відкриття персональної виставки одного з найвідоміших сучасних іконописців Європи, київського художника Юрія Нікітіна.

Кременецько-Почаївський ДІАЗ на заході представляли директор Вадим Микулич, вчений секретар Володимир Собчук та завідувач музейно-освітнього відділу Богдан Ханас.

На фото зліва направо: Дубенський міський голова Василь Антонюк, заступник Кременецького міського голови Василь Савіцький, директор Кременецько-Почаївського ДІАЗу Вадим Микулич, директор Дубенського ДІКЗу Леонід Кічатий.

Підписання угоди про співпрацю між Дубенським ДІКЗом та Кременецько-Почаївським ДІАЗомПідписання угоди про співпрацю між Дубенським ДІКЗом та Кременецько-Почаївським ДІАЗомПідписання угоди про співпрацю між Дубенським ДІКЗом та Кременецько-Почаївським ДІАЗом

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького