Ukrainian English Polish Russian

Мистецький вечір художника Сергія Прибітка

  • Опубліковано: П'ятниця, 14 лютого 2014, 08:57
  • Перегляди: 996

foto 0402z

Мистецький вечір художника Сергія Прибітка

13 лютого в Почаєвському історико-художньому музеї відбулася презентація виставки робіт художника Сергія Степановича Прибітка. Творчий вечір був присвячений 60-річчю митця. На виставці були представлені роботи майстра виконані в різних художніх техніках: акварелі, графіці, квілінгу, аплікації ін. Як відзначила науковий співробітник Кременецько-Почаївського ДІАЗу, мистецтвознавець Ольга Деревінська у роботах Сергія Прибітка переважають сільські мотиви, пейзажі, тихе віяння краси оточуючої природи. Рита Квач, організатор вечора, науковий співробітник Почаївського музею вдало підмітила, що від робіт художника віє спокоєм і душевним миром.

Сергій Степанович Прибітко народився 1954 року у Львові в сім’ї батьків-художників. Дитячі роки пройшли в творчій атмосфері, однак займався малий Сергій не тільки малюванням, а й спортом. Активні тренування і наполеглива праця принесли бажані результати – він тричі отримував перемоги на всесоюзних змаганнях з плавання серед юніорів. Однак згодом вирішив пов’язати своє майбутнє з мистецтвом. Вступив до училища ім. І.Труша і по його закінченні почав займатись улюбленою справою.

Був час в житті митця коли він багато подорожував – країни Європи, Азії. Тоді він відвідував храми, музеї, художні виставки, звідки і черпав своє натхнення.

Ось уже 10 років Сергій Степанович живе в Почаєві. За цей час він створив чимало хороших робіт. Перша його виставка була представлена в Кременеці, а цього року в Почаєві. Ювіляра прийшли привітати друзі: музейники, викладачі школи мистецтв,студенти і просто небайдужі до його творчості люди.

Вечір-вернісаж дуже цікаво провела науковий співробітник Почаївського музею Рита Квач, а директор музею Алла Алімова з колективом потурбувались про «солодку» частину ювілейного дійства.

Наталія Оболончик,

завідувач науково-дослідного відділу ДІАЗу.

Мистецький вечір художника Сергія ПрибіткаМистецький вечір художника Сергія ПрибіткаМистецький вечір художника Сергія ПрибіткаМистецький вечір художника Сергія ПрибіткаМистецький вечір художника Сергія Прибітка

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького