Ukrainian English Polish Russian

Презентація заповідника в Тернопільському музеї

  • Опубліковано: Понеділок, 07 квітня 2014, 12:21
  • Перегляди: 1008

DSC 3536z

3 квітня у приміщенні Тернопілського краєзнавчого музею Кременецько-Почаївський ДІАЗ презентував свою діяльність. Першочергово директором заповідника Микуличем В. В. було представлено діяльність установи. Вадим Володимирович розповів про історію створення заповідника, основні віхи його діяльності, напрямки роботи та подальші плани установи.
Цікавим був виступ вченого секретаря ДІАЗу, кандидата історичних наук, доцента Собчука В.Д. Він охарактеризував основіні історичні етапи розвитку стародавнього Кременця, його культурні надбання та освітні традиції. Володимир Дмитрович розповів про традиції проведення наукових конференцій в Кременецько-Почаївському заповіднику та процесс формування наукових збірників, що виходять під його редакцією. Відбулася презентація чергового наукового видання заповідника – книжки «Студії та матеріали з історії Волині».
Третьою презентацією стало представлення фотовиставки «Застигла в часімить», про яку розповіла завідувач науково-дослідного відділу, кандидат історичних наук Оболончик Н.Г. В її розповіді слухачам відкрилась історія Кременеця попереднього століття. Відвідувачі могли насолодитись краєвидами древноього міста, а також побачити портрети людей минулої епохи.
Виставка в Тернопільському музеї експонуватиметься протягом місяця.

Оболончик Н. Г.,
завідувач науково-дослідного відділу
Кременецько-Почаївського заповідника

Презентація заповідника в Тернопільському музеїПрезентація заповідника в Тернопільському музеїПрезентація заповідника в Тернопільському музеї

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького