Ukrainian English Polish Russian

«Кобзарю мій, твої слова святі … »

  • Опубліковано: Четвер, 22 травня 2014, 11:41
  • Перегляди: 1036

DSC 4165z

     З метою популяризації духовної спадщини українського народу, вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка, виявлення обдарованих дітей та підвищення виконавської майстерності читців-аматорів 20 травня 2014 року в Кременецькому районному центрі дитячої творчості відбувся ІІ конкурс читців поезії серед учнівської молоді навчальних закладів Кременеччини, присвячений 200-й річниці від дня народження поета.

У конкурсі взяли участь 22 декламатори поезії Кобзаря. Кожен з учасників конкурсу отримав грамоту за участь та краєзнавчі путівники «Кременець, Почаїв та околиці» від директора Кременецько-Почаївського ДІАЗу В. Микулича.

Всі конкурсанти продемонстрували глибокі знання творів Кобзаря і заслуговують на увагу як майбутні актори та гідні патріоти України. Найвищі бали від компетентного журі у складі доцента кафедри української мови та літератури Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Т. Шевченка Комінярської Ірини Миколаївни, викладача Кременецького лісотехнічного коледжу Іваннікової Світлани Петрівни та викладача української мови Кременецького медичного коледжу ім. А. Річинського Канівець Світлани Сергіївни отримали, зайнявши 3-е місце – Наталія Дудар учениця 9 класу Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Анастасія Ісмаілова учениця 9 класу Підлісецької ЗОШ І-ІІст., 2-е місце зайняли Ельвіра Ключ учениця Кременецької гімназії та Ірина Божук учениця Кременецького ліцею ім. У. Самчука. А безперечним переможцем компетентне журі визнало Зою Кунах ученицю Кременецької ЗОШ І-ІІІст. №3.

DSC 4148-1z

Переможці та призери конкурсу були нагороджені дипломами Кременецько-Почаївського ДІАЗу та памятними подарунками, а педагоги, що готували дітей до конкурсу – подяками.

Організатори дійства, щиро вдячні Кременецькому райво, районному центру дитячої творчості, в. о. міського голови С. Сімчуку за сприяння в організації та проведенні конкурсу, всім дітям за участь у заході, за небайдужість, за велику любов до України, за гідну пошану пам’яті славного сина нашого народу – Великого Кобзаря.

І фото. Колективне фото на пам’ять.

ІІ фото. Директор ДіАЗу В. Микулич нагороджує переможця конкурсу Зою Кунах.

Орися Оболончик

зберігач фондів

Кременецько-Почаївського ДІАЗу

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького