Ukrainian English Polish Russian

Зліт юних екологів у Кременці

  • Опубліковано: Середа, 11 червня 2014, 07:56
  • Перегляди: 1381

DSC 4210 z
В червні 2013 року учні Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 взяли участь в екологічній акції «Почни канікули з Бережанського замку». Захід відбувся у форматі угоди про співпрацю Кременецько-Почаївського та Бережанського державних історико-архітектурних заповідників, а делегацію Кременецьких школярів очолила вчитель географії, громадський активіст Людмила Узій.
У цьому році Кременецько-Почаївський ДІАЗ, в рамках проекту «Діти за здоровий спосіб життя», запросив на дводенний зліт юних екологів з міст Бережани та Дубно, який відбувся 7-8 червня на базі Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

DSC 4197 z
У програму перебування дітей на Кременеччині увійшли театралізоване дійство на Замковій горі, огляд панорами міста та пішохідна екскурсія «Стежками древнього Кременця», яка закінчилась в Кременецькому ботанічному саду. Після обіду юні екологи мали можливість оглянути спортивну базу лижних трамплінів та санну трасу, де майже всі учасники екозльоту здійснили по 2-3 спуски з декількох віражів на ролесанках.
Вечір діти провели на дискотеці в культурно-розважальному комплексі «Панорама», де з роллю диск-жокея успішно справився працівник ДІАЗу, учасник кривавих подій на майдані Антон Лубяницький.
Наступного дня діти побували на джерелі праведної Анни, після чого приємно втомлені, проте з великим багажом незабутніх вражень роз’їхались по домівках.
За домовленістю з директором Дубенського історико-культурного заповідника Леонідом Кічатим, який максимально долучився до приїзду дубенських екологів у Кременець, та особисто приїхав на цей захід, наступного року аналогічний захід відбудеться у м. Дубно за участю кременецьких та бережанських школярів з перспективою залучити до акції ще один заповідник.
Кременецько-Почаївський ДІАЗ щиро вдячний підприємцю Володимиру Фендичу, директору Кременецької ДЮСШ Вадиму Фрадинському, директору ДЮСШ «Колос» Анатолію Малищику, дирекції Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та вчителю географії Людмилі Узій за спонсорську допомогу, сприяння в організації та проведенні заходу.

Завідувач музейно-освітнього відділу
Кременецько-Почаївського ДІАЗу
Богдан Григорович Ханас

Зліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у КременціЗліт юних екологів у Кременці

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького