Ukrainian English Polish Russian

Кременецько-Почаївський ДІАЗ на VІ-ій Міжнародній конференції молодих науковців у Львові

  • Опубліковано: Неділя, 01 червня 2014, 07:01
  • Перегляди: 1016

29-30 травня делегація Кременецько-Почаївського ДІАЗу у складі Лубяницького Антона прийняла участь у VI-тій Міжнародній конференції молодих науковців «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій», яка відбулася у Львові.
Конференція була присвячена пам`яті студента архітектури Олександру Плеханову, який загинув на майдані.

IMG 9111 z

На конференції Заповідник представив віртуальну реконструкцію Кременецького замку за описами 16-го сторіччя.
На жаль, у зв’язку з нестабільною ситуацією в країні багато делегатів не змогли приїхати, але їх статті будуть видані у збірнику конференції. На конференції були представлені доповіді: Василя Рожка, Тараса Піняжка, Дідзіса Яунземса, Малгожати Сосновської, Левка Квятковського, Михайла Грицака, Соломії Коник, Олени Козакової та інших. Делегатам були проведені екскурсії по Музею-Арсеналу, центральній частині міста Львова та замку у Старому Селі.
Винятковим результатом конференції можна вважати обмін досвідом та перспективи подальшої співпраці. Делегація Кременецько-Почаївського ДІАЗу висловлює особливу подяку Бевзу Миколі Валентиновичу за запрошення на конференцію.

IMG 9160 z

На фото: учасники конференції біля замку у Старому Селі.

Антон Лубяницький
інженер-будівельник
відділу ОЕРП
Кременецько-Почаївського ДІАЗу

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького