Ukrainian English Polish Russian

Підсумки виставки-продажу

  • Опубліковано: Четвер, 25 вересня 2014, 18:32
  • Перегляди: 977

Протягом перших трьох тижнів вересня за сприяння Кременецько-Почаївського ДІАЗу втілилась в життя ідея висловлена представниками митецького гурту «Гладущик» В.Стецюком та Н.Зварунчиком – організувати благодійну виставку-продаж картин місцевих художників з метою вилучити кошти на допомогу учасникам АТО. Роботи митців розмістили в приміщенні храму Преображення Господнього з дозволу о.Володимира Буграка і презентація акції відбулася 3 вересня. Інформація про захід поширювалась в мережі інтернет, зокрема у соціальні мережі «Фейсбук», на сайті Заповідника, на шпальтах місцевих газет. Всього на початку виставки було представлено 36 картин, проте, художники-кременчани у кількості 16 чоловік, заангажувавшись у акцію, доносили для виставки-продажу все нові і нові роботи. Виставка набула розголосу. Щоденно оглянути картини і прицінитися до котроїсь із робіт приходили небайдужі кременчани, студенти, гості міста. В результаті акції було отримано 17 970 грн., на які було закуплено 6 бронежилетів із захистом п`ятого класу. 3 бронежилети вже вручено кременчанам, які приймають участь у діях в зоні АТО, зокрема, їх отримали Білашевич Андрій, Дячук Олег, Мізоцький Олег.
Кременецько-Почаївський ДІАЗ висловлює щиру подяку всім небайдужим, хто відгукнувся на акцію: кременецьким художникам, о.Володимиру Буграку, відвідувачам-покупцям.

P.S. У храмі Преображення Господнього продовжується експозиція картин кременецьких художників, які можна придбати. Вилучені кошти призначатимуться на закупівлю бронежилетів для кремененчан-учасників АТО. Запрошуємо!

Ольга Деревінська
Науковий співробітник
Кременецько-Почаївського ДІАЗу

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького