Ukrainian English Polish Russian

Конкурс патріотичної пісні

  • Опубліковано: П'ятниця, 10 жовтня 2014, 10:27
  • Перегляди: 928

Кременецько-Почаївський державний історико-архітектурний заповідник запрошує прийняти участь у конкурсі патріотичної пісні «На крилах пам’яті» організовану для учнівської молоді навчальних та спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Кременецького району присвячений пам’яті патріотів та героїв України, які віддали життя за незалежність, суверенність і територіальну цілісність нашої держави. Конкурс проводиться Кременецько-Почаївським ДІАЗом за сприяння відділу освіти Кременецької райдержадміністрації. Метою конкурсу є відродження та популяризація патріотичної пісні, сприяння творчому розвитку і самовдосконаленню виконавців.

Конкурс буде проводитися 5 листопада 2014 в приміщенні Кременецького районного Центру дитячої творчості за адресою м. Кременець, вул. Горького,7. Початок проведення о 10.00 год. У конкурсі можуть прийняти участь учні 7–11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Для участі у конкурсі навчальні заклади повинні подати заявку до 24 жовтня 2014 року за адресою м.Кременець, вул. Шевченка, 32 у Музейно-освітній відділ Кременецько-Почаївського ДІАЗу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького