Ukrainian English Polish Russian

Презентація монографії вченого-секретаря Кременецько-Почаївського ДІАЗу Володимира Дмитровича Собчука

  • Опубліковано: П'ятниця, 10 жовтня 2014, 12:06
  • Перегляди: 1476

7 жовтня 2014 року у читальному залі Кременецького обласного гуманітарного педагогічного інституту ім.Т.Шевченка відбулася презентація книги вченого-секретаря Заповідника Володимира Дмитровича Собчука під назвою "Від коріння до крони".
У переповненій залі зібралися запрошені гості, студенти, всі хто цікавиться історією та краєзнавством, щоб привітати автора із виходом у світ такої вагомої книги, яка охоплює в собі історичний, архівний матеріал грунтовно та системно опрацьований і являє собою дослідження князівських та шляхетських родів Волині 15- першої половини 17 ст.

IMG 8329 z
Зі вступним словом до присутніх звернувсі автор книги. Науковець коротко розповів про написання книги, як опрацьовувася матеріал, де згоромаджувався матеріал для книги, про терміни написання, труднощі. Особливу увагу автор наголосив на людях, які підтримали роботу над книгою на всіх етапах її створення, без яких ,по суті, книга не була б надрукована: це і наукові керівники, сім`я, колеги, директор Заповідника, спонсори.
Згодом із вітальним словом до винуватця події звернувся директор Заповідника Вадим Володимирович Микулич.

На презентації до слова були запрошені колеги Володимира Дмитровича, зокрема доктор історичних наук, викладач Кременецького обласного гуманітарного педагогічного інституту ім.Т.Шевченка Ірина Богданівна Скакальська, кандидат історичних наук, викладач Кременецького обласного гуманітарного педагогічного інституту ім.Т.Шевченка Олександр Григорович Соловей, директор Кременецького краєзнавчого музею Ольга Миколаївна Данилюк, колишній директор Староолексинецької школи, в якій почав свою викладацьку діяльність Володимир Дмитрович - Михайло Федорович Савчук, директор Кременецького медичного училища ім.А.Річинського Петро Євстахійович Мазур.
На завершення до присутніх звернувся ректор КОГПІ Афанасій Миколайович Ломакович, який висловив побажання автору книги працювати в такому ж темпі і надалі та не зупинятись на досягнутому.       

Науковий співробітник Кременецько-Почаївського ДІАЗу
 Деревінська Ольга

Презентація монографії вченого-секретаря Кременецько-Почаївського ДІАЗу Володимира Дмитровича СобчукаПрезентація монографії вченого-секретаря Кременецько-Почаївського ДІАЗу Володимира Дмитровича СобчукаПрезентація монографії вченого-секретаря Кременецько-Почаївського ДІАЗу Володимира Дмитровича СобчукаПрезентація монографії вченого-секретаря Кременецько-Почаївського ДІАЗу Володимира Дмитровича Собчука

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького