Ukrainian English Polish Russian

«ТурЕКСПО - 2014» за участю ДІАЗу

  • Опубліковано: Понеділок, 27 жовтня 2014, 08:05
  • Перегляди: 988

        15-17 жовтня ц.р. у львівському Палаці спорту «Україна» відбулася ХV міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО -2014», яка є визначною подією у туристичному бізнесі Західної України, місцем зустрічі представників національних та міжнародних туристичних організацій.
      Туристичний продукт Тернопілля представляли працівники управління з питань туризму і курортів Тернопільської облдержадміністрації на чолі з новим начальником Яворським Назаром Івановичем, а рекреаційний потенціал Кременеччини традиційно презентував завідувач музейно-освітнього відділуКременецько-Почаївського ДІАЗу Богдан Ханас.
      Протягом роботи виставки-ярмарку було роздано 135 путівників, буклетів та флаєрів з рекламою турпродукту заповідника, найпопулярнішими серед яких були туристична карта Кременеччини та буклет «Нескорена фортеця».
                                                                                          Б. Ханас


     На фото: (зліва направо) начальник управління з питань туризму та курортів Тернопільської ОДА Н. Яворський та завідувач музейно-освітнього відділу ДІАЗу Б. Ханас

P1010003z

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кременеччина туритстичнаНаціональний природній парк "Кременецькі гори"Кременецький ботанічний садМузей Юліуша Словацького